DR. Schulze Frezarka podłogowa DBF-200-E230
Dr. Schulze
Numer katalogowy: DBF-200-E230
Oblicz ratę
Produkt dostępny
Produkt dostępny w ciągu 3 dni
Oceń produkt:
Najważniejsze cechy frezarki DBF-200-E230:
  • Bezstopniowa regulacja głębokości cięcia
  • System odsysania pyłu
Zastosowanie frezarki DBF-200-E230:
  • Obróbka małych powierzchni i trudno dostępnych miejsc
  • Prace remntowe
  • Wycinanie szczelin
Dane techniczne frezarki DBF-200-E230:
  • Moc 2,2 kW / 3 KM
  • Napięcie 230 V (jednofazowe)
  • Odległość od ściany 40 mm
  • Szerokość frezowania 200 mm
  • Zalecana głębokość frezowania 0 – 3 mm
  • Długość x szerokość x wysokość1050 mm x 370 mm x 1020 mm