Wypożyczalnia, Sprzedaż, Serwis, Usługi
Maszyny budowlane, Elektronarzędzia

Praca

Specjalista ds. sprzedaży

Zakres obowiązków:

  • Obsługa zamówień internetowych, telefonicznych i mailowych
  • Kompleksowa obsługa Klienta
  • Doradztwo i sprzedaż w zakresie sprzętu budowlanego, elektronarzędzi, narzędzi ręcznych, narzędzi ogrodowych oraz osprzętu
  • Nawiązywanie kontaktów i zdobywanie nowych klientów
  • Obsługa dokumentów sprzedażowych
  • Obsługa posprzedażowa Klienta
  • Budowanie relacji z Klientami
  • Współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta.
  • Dobra znajomość obsługi komputera i programów typu ERP, CRM,
  • Komunikatywność i zaangażowanie oraz pozytywna energia.
  • Umiejętność pozyskiwania Klientów, prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji
  • Umiejętność współpracy w zespole.
  • Mile widziana znajmość asportymentu i branży: maszyny budowlane, elektronarzędzia, narzędzia, narzędzia ogrodowe takich marek jak Makita, Bosch, Dewalt, Hikoki, Metabo, Rubi, Husqvarna, Festool itp

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Praca pon-pt w godz. 7-15; 8-16;
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Doświadczony, energiczny zespół otwarty na świeże pomysły i działania
  • Pracę w innowacyjnej i rozwijającej się firmie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenie kompetencji i kwalifikacji
  • Możliwość pozyskania wiedzy i nowych technologii w naszej branży
  • Lokalizacja: ul. Bolesława Chrobrego 121 Toruń
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe DEMTECH Anna Demska

ul. Chrobrego 121-125
87-100 Toruń

NIP 893 133 91 18

e-mail: biuro@demtech.pl

e-mail: serwis@demtech.pl

tel: 56 621 10 31, tel. kom. 500 613 309,

tel. kom. 690 166 068,

pn-pt. 7.00-16.00